Bez Tabu dodas noskaidrot, kādēļ Lizuma iedzīvotāji spiesti maksāt par ūdeni, kuru netērē!

1 komentārs

Gulbenes novada Lizuma pagasta iedzīvotājiem noteikta ūdens patēriņa mēneša norma – 5 kubikmetri uz cilvēku. Kaut realitātē ģimenēs spēj iztērēt līdz 2 kubikmetriem.

Pārmaksā daudzkārt vairāk, nekā reāli spēj patērēt. Lizumieši uzskata, ka Gulbenes novada dome nodarbojas ar naudas izspiešanu lielos apmēros, liekot ļaudīm kļūt par izšķērdīgākajiem ūdens patērētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ko cilvēki iesāk ar tik lielu ūdens daudzumu un kāds ir pašvaldības skaidrojums? Skaties jau šovakar plkst. 19.35 kanālā TV3!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Es
    0

    Es

    Tas tā pat kā Salaspilī par kanalizāciju maksā pēc ienākošā ūdens skaitītāja.. Kaut arī ļoti ļoti bieži ūdens nenonāk tur.. Laista dārzu, puķes vai pudelēs iedod ūdeni kam tas mājas ir slikts... Un par to jāmaksā pff

    19.04.2016 08:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas