Bez Tabu atklāj, ka Lokomotīves ielas dzīvokļa ”vācējiem” pieder vēl viens miteklis

1 komentārs

Maz ir tādu cilvēku, kuri, redzot TV3 raidījuma Bez Tabu stāstu par notiekošo Lokomotīves ielā, kurā antisanitāros apstākļos kopā ar deviņiem suņiem, trim pelēm, ezi un krupi dzīvo sieviete gados un viņas radinieks, nebūtu sašutuši par redzēto.

Kad dzīvokļa durvis tika atvērtas, šokā bija arī sabraukušie dienesti. Esot tur uz vietas, Bez Tabu ausīm garām nepaslīd kāda nejauši izteikta frāze, kas liek šo sāgu turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šausmināšanās par dzīvoklī redzēto, mājokļa saimnieku nodošana mediķu rokās, dzīvnieku izņemšana. Kņada Lokomotīves ielā. Un tam visam pa vidu nejauši sadzirdēta frāze – bet šiem cilvēkiem taču pieder vēl viens dzīvoklis, un tajā taču notiek tas pats.

Kāda dienesta pārstāves izteiktais liek rīkoties. Adreses noskaidrošana notiek ātri. Tas ir kāds nams Sarkandaugavas pusē. Jau no ārpuses saprotams, ka dzīvoklī iekšā būs tas pats, kas Lokomotīves ielā, jo pa logu redzams, ka dzīvoklis piekrauts.

Foto

Pēdējo situācijas izklāstu telefoniski dzird arī PVD pārstāve, kura sazvanīta un kurai pastāstām, ka esam atraduši Lokomotīves ielā bijušajam vīrietim piederošo dzīvokli, kā arī atstāstām visu no kaimiņiem dzirdēto.

Ņemot vērā zināmo, ka abu dzīvokļu saimnieki ir medicīnas iestādē un neoficiāla informācija liecina, ka tur viņi atradīsies vismaz mēnesi, ir skaidrs, ka, ja dzīvoklī ir dzīvnieki, tos neviens neapmeklēs un nebaros.

PVD atbild, ka operatīvi pieprasīs sankciju atvērt dzīvokli, lai pārliecinātos, vai tajā atrodas dzīvnieki. Jo nav garantijas, ka te nenotiek tas pats, kas Lokomotīves ielā. Saruna notiek ap vieniem dienā. Ap pieciem pēcpusdienā pie ēkas ierodas gan PVD, gan policijas, gan dzīvnieku patversmes pārstāvji. Kamēr mūķē durvis, kungi velk mugurā kombinezonus.

Caur durvīm skats tāds pats kā Lokomotīves ielā. Te vietas, kur pārvietoties, ir vēl mazāk. Šoreiz dzīvoklī dodas tikai PVD inspektori. Bez Tabu komandai priekšā stāv policisti, kuri piever durvis.

Viss tā arī beidzas, inspektori saka, ka dzīvnieku nav. PVD paskaidro, ka viņi neveic privātpersonu īpašumu plānveida pārbaudes, to dara tikai tad, ja saņemta sūdzība.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kristaps
    0

    Kristaps

    Apbrīnojams atbildīgo iestāžu pofigisms

    06.04.2016 10:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas