Bez Tabu aptauja liecina – 81% iedzīvotāju negrib “grozīt pulksteņus”

0 komentāri

Saeima ceturtdien noraidīja Latvijas pilsoņu iesniegto kolektīvo iesniegumu, kurā tika rosināts visu gadu ieviest tikai vasaras laiku un atteikties no pārejas uz ziemas laiku. Tikmēr raidījuma Bez Tabu skatītāji balso citādāk – 81% skatītāju norāda – viņiem nepatīk pulksteņu grozīšana pavasarī un rudenī.

Bez Tabu skatītājiem raidījuma laikā tika uzdots šāds jautājums, uz kuru atbildēt varēja, piezvanot uz attiecīgu tālruņa numuru:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vai atbalstāt pāreju uz ziemas laiku un “pulksteņu grozīšanu” kā tādu?

Atbilžu varianti:  • Neesmu aizdomājies par to

Aptaujas, kurā piedalījās vairāki tūkstoši cilvēku, dati liecina – 18% atbalsta pāreju uz vasaras laiku, bet 81% tomēr saka nē – nevajag mums šīs laika maiņas.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas