Bērnu vardarbība Latvijā vēl nepavisam nav izskausta. Šis stāsts uzdzen šermuļus…

1 komentārs

Bērnu vardarbība Latvijā vēl nepavisam nav izskausta. Kāds skumjš gadījums, kurā no tēva rokas cietuši divi mazi bērni, liek par to nopietni aizdomāties…

Sašutuma vētru izsaucis kādas slimnīcas apmeklētājas redzētais – viņas klātbūtnē uz medicīnisko iestādi atvesti divi bērni, pret kuriem acīmredzami vardarbīgi izturējušies vecāki.  “Man joprojām gribas raudāt. Tas nav vārdam aprakstāmi…,” viņa atceras pieredzēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēršoties policijā un medicīnas iestādē, Bez Tabu izdevās noskaidrot, ka šāds gadījums patiešām ir bijis un par to ir uzsākta izmeklēšana. Pretēji aizdomām, seksuāla vardarbība pret bērniem nav tikusi izmantota, taču, kā norāda likumsargi, problēmas šajā ģimenē ir bijušas jau sen – bērnu mātei atņemtas aizbildniecības tiesības un bērnus vienatnē audzina tēvs, kuram esot problēmas ar alkoholu.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anna
    0

    Anna

    Baisi:(

    11.02.2016 10:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas