Bērnu apģērba vietā urbis! Daudzi iedzīvotāji saskārušies ar misēkļiem, izmantojot pakomātus

10 komentāri

Tagad ir mūsdienīgas iespējas nosūtīt pakas, neizmantojot pasta operatoru, proti, sūtīt no pašapkalpošanās pakomātiem, kuri izvietoti pie daudziem lielveikaliem. Cilvēki labprāt izmanto šo iespēju, bet nule kā novērots viens liels misēklis.

Elīna sagatavojusi trīs paciņas un, izmantojot Omniva pakomātus, no Saldus tās nosūtījusi trim dažādiem adresātiem Latvijā. Pēc tam sieviete gaidījusi, kad paciņas nokļūs galamērķī, bet tā arī nenonāca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete sazinājusies ar Omnivas pārstāvjiem, kuri solījuši zvanīt, tiklīdz būs kādi jaunumi.

Foto

”Paiet viena diena, paiet divas, neviens man nezvana. Zvanu atkal, neviens neatbild. Es zvanīju vismaz kādas divdesmit reizes,” stāsta Elīna.

Triju paciņu kopējā vērtība bijusi 200 eiro. Nelikusies mierā un zvanījusi atkal. Forumā, kur māmiņas ”andelējas” ar bērnu drēbēm, viena pēc otras sūrojas, ka arī viņu izsūtītās mantas pakomātos pazudušas vai arī viņas saņem citam cilvēkam adresātu sūtījumu.

Omniva pārstāvji skaidro, ka Ziemassvētki un Jaunais gads bijis ļoti aizņemts laiks, tāpēc piegādes laiks ierastās diennakts vietā varēja būt visas desmit. Ja pakas noklīdušas, jāziņo.

Video

 

10 komentāri

TOP komentāri

 • Sanita
  +2

  Sanita

  Sveiki. Redzēju sižetu par omnivu. Mana paka arī netanāca.Omniva ziņo, ka ir nozaudējusi. Toties to redzeju to jūsu sižetā kādam rokās :D Sanita, Ogres Preztižs - vai nav amizanti??

  13.01.2016 09:30

 • Gaida
  +2

  Gaida

  Tikko skatījos Jūsu raidījumu un redzēju savu paku ,kuru sūtīju uz Ogri Sanitai. Adresāts gaida.Kas notiks tālāk?

  13.01.2016 08:27

 • Skaidrīte Nitiša
  +2

  Skaidrīte Nitiša

  Uzreiz pēc sižeta parādīšanas ēterā, ar "Bez Tabu" sazinājās Lelde (kura paku gaidīja jau otro nedēļu un, kurai tika ziņots, ka "paka atcelta") un pavēstīja priecīgu ziņu: šodien "Omniva" sūtījumu atradusi, un ilgi gaidītā paka ar slidām jau ir pie Leldes.

  12.01.2016 21:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas