Bērnu ballītei pasūta torti ar princesi, bet iegūst šādu “mollīgu” tanti

9 komentāri

Meitiņai palika pieci gadi, un viņai pasūtīja kūku ar Elzu no Ledus sirds. Tika apsolīta torte ar skaistu princesi. Tomēr rezultāts nemaz nebija tāds, kā cerēts…

Mamma dziļi nopūtās, redzot, ka pasūtītā Elza no Ledus sirds sanākusi krietni resnāka nekā Ledus sirds varone. Pirms svinībām mamma nolēmusi tomēr meitai kūku parādīt, lai bērns nenobīstas. Meita esot nobrīnījusies un vaicājusi, kādēļ Elza izskatās tā. Mammai nācās meitiņai skaidrot, ka tā nu ir sanācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Taisnības labad jāsaka, ka pati torte sanāca ļoti garšīga, atzīst mamma.

Lūk, konditorejas skaidrojums:

Mēs runājām ar šo sievieti par to, ka nesanāks figūriņa tāda, kādu viņa vēlētos. Taču viņa samierinājās, un teica kāda būs, tāda būs. Protams, konditors centās, kā varēja. Ar to lietu tā ir, ka var izveidot figūriņu, piemēram, automašīnu. Mamma tika brīdināta, ka nevarēs izveidot identisku. Mēs parasti figūriņas veidojam no dabīgiem materiāliem – cukura masas, tādēļ ir grūti izveidot šādas smalkas figūriņas.

Video!

9 komentāri

TOP komentāri

 • sos
  +6

  sos

  Vienalga neglīta figūriņa,ja apņemas gatavot figūriņas,tomēr ,jābūt kaut kādam talantam

  07.01.2016 07:54

 • ES
  +5

  ES

  Ir cilvēki kam ir talants uz šo darbu-kurš katrs to nevar darīt!

  06.01.2016 22:36

 • ES
  +3

  ES

  tieši vakar biju Mārtiņa beķerejā pie Dailes teātra un kaut kā padomāju, ka līmenis baigi prasts, Jā bukas labas, bet pasniegšana, agrāk līdzņemamās ielika maisiņā bez prasīšanas. Uz šķīvja uzlika bulciņas, bet kur salvetīte? uz galda tās nestāv arī galdauta nav kur pirkstus noslaucīt - joks. Tā prasti.

  07.01.2016 11:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas