“Bēgļu cietumam – nē!” Mucenieku ļaudis vāc parakstus par nelegālo imigrantu izmitināšanas ēku

9 komentāri

Patvēruma meklētāju oficiālā mājvieta Muceniekos ikdienā ir diezgan klusa un no bēgļiem šķietami nav ne miņas. Iedzīvotāji ir sākuši sociālu kampaņu, kurā vāc parakstus pret patvēruma meklētājiem domātu cietumu.

Nepilna gada laikā Mucenieki no salīdzinoši nepazīstamas apdzīvotas vietas šķietami pārvērtusies par vienu no “karstajiem” punktiem visā valstī. Tam par iemeslu ir bēgļu izmitināšanas centrs, saistībā ar kura iemītniekiem dzirdēti visdažādākie nostāsti, pārsvarā gan ar negatīvu nokrāsu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dodoties pastaigā, šīs apdzīvotās vietas apkārtnē bēgļus sastapt nenākas, toties satiekam dažus vietējos. Kā jau lielākā daļa sabiedrības, vairums par patvēruma meklētājiem attiecas ar piesardzību, bet vietējā veikalā pat uzsākta parakstu vākšana pret Muceniekos paredzēto nelegālo imigrantu cietumu. Kā zina stāstīt pārdevēja, parakstītas jau vairākas A4 formāta lapas ar iedzīvotāju pausto “nē” šim projektam.

Foto

Video

9 komentāri

TOP komentāri

 • Jā,welkomiste
  +6

  Jā,welkomiste

  Aija, vai tu vispār lasi rakstus, vai tikai komentē. Runa iet par migrantiem, bēgļiem kuri būs izdarījuši noziegumus. Par cietumu! Nu ja tā vēlies ,droši vari izmitināt savā mājā kādu bariņu izvarotāju, slepkavu vai zagļu .Kaut kur jau viņiem jāpaliek, vai ne!

  01.03.2016 00:08

 • 2 zābaki
  +4

  2 zābaki

  Normunds un Aija - zābaks zābakam pāris.

  01.03.2016 00:22

 • sema
  +2

  sema

  izgajienus,bet uz cilvekiem kam reali nav galvas,nezinu ka var izvarot zidainus u.c. drausmu lietas.sada zina esmu par linca tiesu sadiem,bet otrs nevar vnk uzreiz cilveku nosaukt par zagli,nav teikts kad vini visi tadi...bet iedzivot saprotu.uzskatu kad musu valsts nabadziba nav vajadzibas uz nod maksataju naudu uzturet imigrantus..ja pasu cilveku bada dzivo,busim atklati daudzas gimenes skraida pa soc dien un prasa palidzibu,tpt veselibas joma,kpc man par savu naudu jamaksa beglim arsts,ja man privatarstiem bernam gana daudz gada aiziet? valdiba nestasta patiesibu,sez un doma kad tauta pili pus,kaut gan realitate ir smagaka

  01.03.2016 01:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas