Bēdīgi slaveno BKUS stāvvietu beidzot piemeklējušas pārmaiņas. Bet vai ar to ir pietiekami?

1 komentārs

Ir panākts risinājums bēdīgi slavenās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas auto stāvvietas lietā. Bet vai ar to pietiks, lai uzlabot pacientu ērtības? Par to māc šaubas…

Jau vēstījām par kādas māmiņas nepatīkamo pieredzi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā – ierodoties tur ar auto, lai pie mediķiem nogādātu savu dēlu ar kustību traucējumiem, viņai ilgi un dikti nācies meklēt, kur lai novieto savu automobili. Pa to laiku slimnīcas apsargi jau bija paspējuši viņu nosūdzēt policijai un tā rezultātā bijis jāmaksā sods…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad gan noticis jauns pavērsiens – ir pazudis minētās invalīdu stāvvietas “ķieģelis”, kas katru no tur iebraukušajiem autovadītājiem padarīja par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēju. Tas, protams, priecē, taču medicīnas iestādei, pie kuras ir tikai viena invalīdiem paredzētā stāvvieta, tas ir stipri par maz.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gusts
    0

    Gusts

    kārtējo reizi jāiesaistās policijai, lai kaut kas notiktu

    13.03.2016 03:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas