Bēdīgi slavenā Svētes tilta nobrauktuve! Vienā un tajā pašā vietā vairākas avārijas, kāpēc?

3 komentāri

Svētes tilta nobrauktuve pie Tukuma pagrieziena kļuvusi bēdīgi slavena ar vairākām avārijām, kas šajā ceļa posmā notikušas īsā laika posmā. Šāda situācija izveidojusies pēc tam, kad uz brauktuves izveidots gājēju ceļš, kas šķietami sašaurinājis brauktuvi. 

Šoferi drošības labad vēlas turēties tuvāk brauktuves malai, bet tur uzreiz ceļa nomale, kurā iebraucot, netiec atpakaļ, sanes, rezultātā – vai nu attopies grāvī vai pretējā braukšanas joslā, ietriecies citā spēkratā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Smagā satiksmes negadījumā cietusi sieviete un divi bērni”, ”turpat sadursmē starp VW Golf un Crysler Voyager sadūrušās divas automašīnas, no kurām viena iebraukusi grāvī,” šīs ir ziņas par notikušo vienā un tajā pašā vietā – Svētes tilta nobrauktuvē.

Foto

Kamēr Jelgavas novada pašvaldībā neko, kā paši saka, precīzi nevar paskaidrot, par ceļu un tā uzturēšanu atbildīgie gan cenšas ieskaidrot, kā segums tīrīts.

Kamēr institūcijas, kuras atbildīgas, taisnojas, negadījumu statistika konkrētajā vietā aug. Tā piemēram, 20 janvārī, kad, starp citu, it kā arī esot tīrīts ceļš, jau atkal saslīdēja apvidus auto un ietriecās pretim braucošā kravas automobilī.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +1

  Es

  7.00 ceļs bija tīrīts, bet no rīta stipri sniga. Uz 50 km/h autiņu nevarēja savaldīt. Ir tak ziema. Ar to ir jārēķinās. Manu mašīnu tur ar sameta. Tur tak ir redzams ka apmale ir nobraukāta.

  26.01.2016 21:35

 • ES
  +1

  ES

  Ceļi ir celi, bet šoferiem ir dotas acis, galva un tiesības, lai izvēlētos atbilstošu atrumu, nevis braukt ar ceļazimē norādito atļauto.Katru dienu taču ceļazimes nemainīs.

  26.01.2016 12:41

 • Oskars Angis
  0

  Oskars Angis

  Pilnigi atbalstu "celu uzturetajus" ta ir ziema un nejau ta ir vieniga vieta kur ir izbraukta apmale! Ka jau pirma sieviete atdzinas-kad iebrauca apmale centas izbraukt uzreiz ara,bet kaa jau mums pieredzejusiem soferiem zinams ir jasabremze tad kad atrodies apmale un pec tam tikai jaizbrauc ara! So posmu un celu uzturetajus nevar vainot! Ir jabrauc ar galvu!!!

  28.01.2016 11:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas