Skaistumkopšanas salons uzspiedis klientiem kredītsaistības! Bez Tabu rokās oficiāls atzinums!

0 komentāri

Daudzi no jums noteikti atceras to, ka raidījums Bez Tabu vairākkārt viesojās kosmētikas salonā, kas vienu brīdi bija Mon Platin, vēlāk – 24 karāti. Skatītāju sūdzības par šo iestādi bija šādas: salona darbinieki mēdza zvanīt cilvēkiem, piedāvājot bezmaksas skaistumkopšanas procedūras.

Taču šo bezmaksas procedūru laikā tika mēģināts pārliecināt klientu par to, ka viņam nepieciešams iegādāties kosmētikas pakalpojumus vairāk nekā tūkstoš eiro vērtībā. Ja naudas nav, tur pat uz vietas tiek nokārtots arī kredīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nu tad, lūk, beidzot pēc raidījuma Bez Tabu iesniegtajiem materiāliem un saviem pētījumiem Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir atzinis, ka uzņēmuma komercprakse nav bijusi godīga un piemērojusi snaudas sodu 50 tūkstošu eiro apmērā.

Beidzot raidījums Bez Tabu ir arī oficiāls atzinums, ka šāda klientu apvārdošana un uzstājība, mēģinot uzspiest kredītsaistības, patiešām ir pretlikumīga.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas