Pēc Bez Tabu iejaukšanās apkrāptais pensionārs atgūst savu naudu

2 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu jau vēstīja, ka vairāki pensionāri saskārušies ar nepatīkamu pieredzi ar kādu optikas firmu. Cerējuši saņemt brilles, lai varētu redzēt, taču ”izcīnīt” savu pirkumu, par kuru samaksāta liela naudas summa, izdevies tikai tad, kad piesaistīta televīzija.

Firmu, ar kuru viņiem bijušas problēmas, sauc Elegant Optika – rīkotajā prezentācijā Lēdurgas kultūras namā klāt bija vairāki cilvēki, tostarp Vitālijs, nolemjot pasūtīt sev jaunas brilles un samaksājot 61 eiro, kas, zinot pensionāru ienākumus, ir liela nauda.

Viņi solījuši mēneša laikā brilles piegādāt. Ne pēc mēneša, ne pēc diviem no brillēm ne miņas. Vien gandrīz pēc trim mēnešiem pensionārs beidzot saņēmis brilles, taču tās viņam neder, turklāt ar tām tikpat kā neko neredz. Vitālijs lūdz, lai optikas tirgotājs atdod naudu vai samaina brilles, taču bez atbildes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iejaucoties Bez Tabu, uzņēmuma vadītājs Pāvels Kubatins solīja, ka dienas vai divu laikā problēmu atrisinās: vai nu atdos naudu, vai brilles samainīs, un pats piezvanīs, lai to pavēstītu.

Gods kam gods, viņš tiešām piezvanīja un paziņoja, ka atdevis Vitālijam par brillēm samaksāto naudu. To mums apstiprināja arī pensionārs.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Tatjana
  +3

  Tatjana

  Как можно обидеть беспомощного старика?! Люди, что с вами? Я в шоке!!!!

  15.01.2016 18:48

 • Paldies!
  +2

  Paldies!

  Спасибо работникам передачи Без Табу за помощь людям!

  23.01.2016 11:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas