Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Atrisinātās lietas

Toreiz un tagad! Mūžamājās – kapsētā arī valda korupcija?

Toreiz un tagad! Mūžamājās - kapsētā arī valda korupcija?

Ierodoties kapos nolikt ziedus tuvinieku piemiņai, atdusas vietā sagaida pilnīgi svešu cilvēku apbedījumi. Kā tas iespējams? Ar absurdo situāciju raidījums Bez Tabu saskāries jau vairākkārt, mēģinot izmisušajiem cilvēkiem palīdzēt un situāciju vērst par labu.

Toreiz un tagad! Kā izskatās latvāņu pārņemtajā Alojas novadā?

Toreiz un tagad! Kā izskatās latvāņu pārņemtajā Alojas novadā?

Latvijas lauku un ceļmalu lielākais bieds – latvānis. Tas izceļas ne vien ar apbrīnojumu izturību un milzu izmēriem, bet arī postošo iedarbību saskarē ar ādu. Latvāņu radītie apdegumi ir ļoti dziļi, sāpīgi un ilgi dzīstoši. Iedzīvotāju izmisuma saucieni pēc palīdzības un padoma cīņai ar šo padomju mantojumu tiek saņemti no dažādām Latvijas vietām.

Toreiz un tagad! Vai Garkalnē ir savi likumi, kuri ļauj “uzspļaut” Valsts likumiem?

Toreiz un tagad! Vai Garkalnē ir savi likumi, kuri ļauj “uzspļaut” Valsts likumiem? 4

Skatītāju raidītais signāls nepārprotams – Garkalnes būvvalde netiek galā ar nelikumīgu apbūvi pagastā. Netiek vai negrib tikt? Īpaši kaitinošas ir divas nepieejamās vietas: pāri servitūta ceļam slejas augsts žogs un vieta, kur bloķēta tauvas josla. Lai šīs vietas atkal padarītu pieejamas visiem, kā to paredz likums, Bez Tabu Garkalnē viesojas gan 2014. gadā, gan 2015. gadā, gan šogad!

Bez Tabu! Kur palikuši nocirstie koki dabas liegumā Siguldas šosejas malā?

Bez Tabu! Kur palikuši nocirstie koki dabas liegumā Siguldas šosejas malā?

Pirms trīs mēnešiem Siguldas šosejas malā, dabas lieguma teritorijā, nozāģēja simtiem koku. Nozāģētajiem kokiem tur vajadzēja palikt, jo, izrādījās, – no dabas lieguma nocirstus kokus nedrīkst aizvākt, jo tie var kalpot par mājvietu daudzām jo daudzām radībām. Taču tagad koki tomēr ir pazuduši no šosejas malas. Kur?

Toreiz un Tagad – Bez Tabu saņem signālu par to, ka kāda mazuļa vecāki pieķēruši nolīgto aukli izturamies pret bērnu agresīvi!

Toreiz un Tagad - Bez Tabu saņem signālu par to, ka kāda mazuļa vecāki pieķēruši nolīgto aukli izturamies pret bērnu agresīvi!

Toreiz un Tagad. Pirms aptuveni gada raidījums Bez Tabu saņem signālu par to, ka kāda mazuļa vecāki pieķēruši nolīgto aukli izturamies pret savu atvasi agresīvi un vecāku prātam neaptverami, ko pierādīja vecāku veikts video ieraksts. Atgriežamies pagātnē, kad tikāmies ar vecākiem un vārda tiešā nozīmē uzsākām aukles medības.

Viltus invalīdi var atgriezties, brīdina policija

Viltus invalīdi var atgriezties, brīdina policija

Ieceļotāji no Rumānijas, kuri, uzdodoties par invalīdiem agresīvā veidā ubago, var atgriezties Latvijā, tikmēr jāuzmanās arī no vietējiem garnadžiem, brīdina Rīgas pašvaldības policija.

Pēc Bez Tabu iejaukšanās apkrāptais pensionārs atgūst savu naudu

Pēc Bez Tabu iejaukšanās apkrāptais pensionārs atgūst savu naudu 3

TV3 raidījums Bez Tabu jau vēstīja, ka vairāki pensionāri saskārušies ar nepatīkamu pieredzi ar kādu optikas firmu. Cerējuši saņemt brilles, lai varētu redzēt, taču “izcīnīt” savu pirkumu, par kuru samaksāta liela naudas summa, izdevies tikai tad, kad piesaistīta televīzija.