Asinsstindzinošs video! Pamatīgā ātrumā aiz automašīnas velk kameru, uz kuras sēž cilvēks

1 komentārs

Latvijā šobrīd par sniega daudzumu nevar sūdzēties. Ziemas priekus steidz izbaudīt gan lieli, gan mazi, bet sabiedrību šokējis kāds video, kurā redzams, kā jaunieši lielā ātrumā, braucot aiz automašīnas, piekopj visai ekstrēmu un bīstamu ”sporta veidu”.

Video garums ir nepilnas 3 minūtes, un tas spējis izraisīt pamatīgu sašutumu. Sešu dienu laikā kopš tas publicēts konkrētā lapā, skatījumu skaits pārsniedzis pusmiljonu. Komentāru sadaļā vīriešu rīcība tiek pamatīgi nopelta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video autori ir tik atjautīgi, ka materiāla noslēgumā publicējuši pārgalvīgā braucēja vārdu. Ierakstot to Facebook meklētājā, atrodam tikai vienu atbilstošu kandidātu. Nekavējoties rakstām viņam vēstuli, kamēr gaidām atbildi, video demonstrējam cilvēkam, kurš ikdienā strādā ar šādām kamerām.

Foto

Kameras paredzētas šļūkšanai pa kalnu, to izmantošana neatbilstošos apstākļos var būt bīstama dzīvībai.

Bez Tabu video demonstrē gan CSDD, gan policijas pārstāvim. Verdikts skaidrs – video iemūžināts likumpārkāpums.

Tīmeklī atrodami vairāki video, kuros redzami pārgalvīgi cilvēki. Redzamais video iemūžināts Rīgas centrā. Šajos gadījumos sods nesekos, jo policija likumpārkāpējus nav pieķērusi aiz rokas. Smagu traumu gadījumā autovadītājs būtu pārkāpis krimināllikumu, un viņam valsts maizē nāktos līdz pat astoņiem gadiem.

Pārgalvīgais braucējs vēstuli trīs dienu laikā tā arī neizlasa. Bez Tabu zināms, ka vīrietis šobrīd atrodas ārzemēs.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gača
    0

    Gača

    Laukos mums pa ziemām šitais ir standars. Traktora kamera un aiziet!

    15.01.2016 05:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas