Apsaimniekotājs bez jebkādiem paskaidrojumiem uz ielas vēlas izmest ģimeni ar bērnu

1 komentārs

Rīgā, Lokomotīves ielā, kāda ģimene saņēmusi vēstuli no apsaimniekotāja, kas vēsta, ka dažu dienu laikā ģimenei jāatstāj savs miteklis.

Gatis ar civilsievu un bērnu tur dzīvo kopš 2014. gada vasaras. Ierādīts dzīvoklis pēc tam, kad iepriekšējais saimnieks aizgājis aizsaulē. Tiesa, atstājot parādus. Tad nu izīrē pats apsaimniekotājs – SIA Modulis -1.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gatis ar ģimeni apmaksājis iepriekšējā saimnieka parādus. Līgums paredz, ka no mitekļa var izlikt pēc mantinieka jeb mirušā radinieka pieprasījuma vai ja divus mēnešus nav maksāta īre.

Tas ar nosacījumu, ja pilda līgumiskās saistības. Ja reiz mantinieks nepieprasa mitekli un īre maksāta godprātīgi, kāpēc šāds brīdinājums?

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Pele
    0

    Pele

    Sviests!!!

    15.01.2016 05:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas