Alkohola reibumā drīkst vai nedrīkst darbināt automašīnu?

16 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis zvanu no kāda skatītāja, kurš vēlējies noskaidrot, kā tad īsti ir – alkohola reibumā drīkst vai nedrīkst iedarbināt automašīnu?

”Labvakar, zvanīju policijai, lai noskaidrotu atbildi uz jautājumu: vai iereibis cilvēks savā pagalmā drīkst iedarbināt automašīnu, ja ārā ir auksts laiks. Uz šo jautājumu man atbildēja, ka man jāzvana prokuroram, jo policija nemāk atbildēt uz šādu jautājumu! Vēlētos uzzināt, kā ir patiesībā – es drīkstu vai nedrīkstu iereibis iedarbināt pagalmā stāvošu automašīnu,” vaicā skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka gadījumā, ja patiešām kļūst auksti, sev piederošā pagalmā jūs drīkstat kāpt spēkratā sildīties, klausīties radio, pat ja esat iereibis, bet galvenais – nekur nebraukt! Turpretī daudzstāvu namu pagalmos iedarbinātā automašīnā atrasties un stāvēt jūs varat tikai piecas minūtes.

Video

16 komentāri

TOP komentāri

 • tūdaliņš
  +6

  tūdaliņš

  reiz ar viens biški iešāvis, domājis iet uz autiņu nosnausties, palicis auksti, piedarbinājis lai uzsildītu pečku, a te menti klāt un pēc pilnas programmas paņema priekšā, kaut gan auto tika tikai pierūcināts

  06.01.2016 16:03

 • ddddd
  +5

  ddddd

  Pec 5 min noslape un darbini atkl... ta jau ari visu nakti var...

  06.01.2016 18:49

 • es
  +5

  es

  sprīdis laikam baigais kodējs bijis, tagad kodējies un gudri runā!

  06.01.2016 17:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas