Aizputē, iespējams, klaiņo pedofils! Nenoskaidrots vīrietis uzbrucis 10 gadus vecai meitenītei

0 komentāri

Nelielo un šķietami mierīgo Kurzemes pilsētu Aizputi pārsteidz vietējās vidusskolas pedagogu brīdinājums bērniem un viņu vecākiem. 

”Bērns pārnāca mājās no skolas un teica, ka skolā runāja par to, ka ir jāuzmanās, jo esot izdarīts kas slikts meitenītei. Teica, ka meitenīte noķerta tumšā ielā, esot aizspiesta mute. Esot gribēts vairāk darīt, bet garām gājusi sieviete, kas izglābusi. Pēc šā gadījuma skolēnu vecāki brīdināti, lai bērnus vienus nekur nelaiž,” TV3 raidījumam Bez Tabu atklāj Aizputes iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Aptaujātie Aizputes iedzīvotāji atzīst, ka ir dzirdējuši par šādu gadījumu, bet, vai tas atbilst patiesībai, nezina.

Vietējā pašvaldība TV3 raidījumam Bez Tabu atteicās komentēt notikušo, norādot, ja būtu kas nopietns, tad pastāstītu.

Valsts policijā gan apstiprina, ka uzmākšanās bijusi.

Trešās klases skolniece, beigusi nodarbību Aizputes mūzikas skolā, pulksten piecos vakarā devusies satikt tēti, kurš nācis meitu sagaidīt. Uz slikti apgaismotas ielas meiteni pārsteidzis kāds vīrietis, kurš aizspiedis viņai muti. Par laimi, notikušo pamanījusi sieviete, kura meitenīti izglābusi.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas