VIDEO: ieskaties, cik jautri gāja Bez Tabu Pirmais skūpsts atlasēs!

0 komentāri

Tā diena strauji tuvojas – ielas pārpildinās ziedi, baloni un čalojoši pārīši. Tie, kuriem šajā Valentīndienā palikuši bez otras pusītes, steidz to labot, piesakoties raidījuma Bez Tabu eksperimentam Pirmais skūpsts. Ieskaties, kā gājis tā atlasēs!

Lai dāmas un kungi cits citu neredzētu, atlase notika divas dienas – vienā pie žūrijas devās tikai daiļā dzimuma pārstāves, bet otrā – tikai puiši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāteic, citi šim notikumam bija īpaši sagatavojušies.

Kā iespējamiem eksperimenta dalībniekiem veicās un ko par viņiem teica žūrija? Noskaties!

Un neaizmirsti ieslēgt TV3 arī svētdienā, 14. februārī, kad redzēsi, kā dalībniekiem veicās pašā eksperimentā!

Video

Foto: dalībnieku atlases

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas