VIDEO! Bez Tabu Pirmais skūpsts – kaislīgi kadrā, smieklīgi – ārpus kadra!

0 komentāri

Bez Tabu Pirmais skūpsts TV3 ēterā piedzīvojis jau divas sezonas. Šova laikā satiekas divi svešinieki un ļaujas kaislīgam skūpstam, kura laikā mēģina viens otru iepazīt un saprast, vai ar šo partneri nākotnē varētu izveidoties arī nopietnas attiecības.

Lai cik nenopietns var šķist pats uzstādījums, pieredze rāda, ka no viena vienīga skūpsta var uzplaukt patiesas jūtas un mīlestība!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un, lai cik liels satraukums un nopietnība valdītu kadrā, aizkadrā, pateicoties tieši stresam, rodas neviena vien komiska situācija!

Smejies vesels, un lai izdevies 1. aprīlis!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas