SMIEKLĪGI! Rīdziniece aicina nezagt vēsturisko bruģi!

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Roberts Bez tabu pievienojās 2014. gada oktobrī. Viņš uzskata - jo vairāk ienaidnieku, jo vairāk to, kuriem esi palīdzējis. Roberts krāpj.. Krāpj draudzeni ar futbolu. Viņam patīk paslēpes un slēptā kamera.

3 komentāri

Rīgā taksists zog Krišjāņa Barona ielas vēsturisko bruģi! To uzzinot, ielā sastapta rīdziniece ar Bez Tabu starpniecību aicina šādi nerīkoties!

Sieviete kopā ar raidījuma Bez Tabu korespondentu Robertu Blasu laižas kopīgā ielas dancī, lai apkarotu noziedzību! Kā viņiem tas izdevās, skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Arnis
  +1

  Arnis

  :D:D:D:D:D

  15.04.2016 14:44

 • vecais
  0

  vecais

  Ja, vēsturisku vērtību zagšanu mēs publiskajā telpā, pasniedzam zem rubrikas - SMIEKLĪGI, man nav ko teikt..., nu tad rīt izlaupām Mākslas muzeju, utt.

  15.04.2016 17:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas