Reiters pēkšņi pamet Bez Tabu dzīvo ēteru. Kas viņu uz to pamudināja?

5 komentāri

Raidījumu tiešraižu laikā to vadītāji ne reizi vien mēdz nonākt amizantos apstākļos. Trešdien visai kuriozu situāciju piedzīvoja raidījuma Bez Tabu vadītāju tandēms.

”Pirmajā brīdī mana ticība visam sabruka tajā brīdī, kad es drēbju skapī ieraudzīju salatēva kostīmu, tagad ir otrā reize. Tāda formula neeksistē,” uzzinot, ka formulas, kā laimēt loterijā, neeksistē, vīlies paziņo raidījuma Bez Tabu vadītājs Egons Reiters. Egona pārliecība par matemātiskām likumsakarībām ceļā uz vieglu naudu līdz šim bijusi tik stipra, ka viņš, uzzinot patiesību, negaidīti pamet studiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Egons stingri ticējis, ka interneta plašumos atrodamās formulas, kas palīdzot tikt pie lielām loterijas bagātībām, tomēr pastāv. Taču izrādās, ka aiz kāda uzticamā vīra ”fasādes”, kas tādas piedāvā internetā, slēpjas krāpnieki.

Vai Agnese Drunka krīt izmisumā, kad Egons atstāj studiju, uzzini, noskatoties video!

Foto

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • Aiga
  +3

  Aiga

  Pamazām kļūstu par aizvien lielāku Egona fanu!:)

  24.03.2016 16:44

 • Nigg
  +3

  Nigg

  Viņam vienkārši vajadzēja uz ateju!!

  24.03.2016 15:12

 • pepe
  +1

  pepe

  Nu nemaz tik "negaidīti" tas nebija... :)

  25.03.2016 12:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas