Ēriks Palkavnieks filmēšanas laikā aristokrātiski nokrīt no Segway

0 komentāri

TV žurnālistiem ik pa brīdim gadās kas tāds, kas galīgi nebija ieplānots. TV skatītāji to pazīst kā kuriozus. Tāds nu gadījies arī Bez Tabu: Dzīves smalkumu vadītājam Ērikam Palkavniekam, kurš filmēšanas laikā nogāžas no Segway.

Ēriks Palkavnieks kopā ar raidījuma pārinieci un vadītāju Baibu Runci filmēja kārtējo sižetu. Kā noprotams no video, iecere bija abiem aristokrātiskā manierē vizināties ar Segway, lai pieteiktu nākamo sižetu. Pārliecinoši skatieni, gaisīgas sarunas un… ak vai! Ērikam kaut kas samisējās, un viņš aristokrātiski nogāzās no sava transportlīdzekļa. Bet labā ziņa tāda – Ērika pāriniece patiesi pārdzīvoja par kolēģa kritienu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas