VIDEO! Bez Tabu: Dzīves smalkumi – smieklīgi ne vien ēterā, bet arī aizkadrā!

0 komentāri

Bez Tabu: Dzīves smalkumu vadītāji Baiba Runce un Ēriks Palkavnieks par TV3 skatītāju labo omu rūpējas katru piektdienas vakaru nu jau 4. sezonu pēc kārtas.

Kolēģi tik labi sastrādājušies, ka viens otru saprot no pusvārda, taču reizēm pat tas neglābj no pārpratumiem un kurioziem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Smejies vesels, un lai izdevies 1. aprīlis!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas