Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Aizkadri

Lūk, kā iespaido nevēlamus dzīvokļu izsoles konkurentus!

Lūk, kā iespaido nevēlamus dzīvokļu izsoles konkurentus!

Papildu īpašums nekad nenāk par skādi. Jo sevišķi, ja tas iegādājams Rīgā un par, kā tautā saka – “sviestmaizi”. Var noderēt gan pašiem, gan, iespējams, izīrēšanai. Bet ne vienmēr labie plāni izdodas, pat ja noskatītais īpašums izlikts Valsts iestādes rīkotā izsolē.

VIDEO! Liepājas autobusu šoferu patvaļa!

VIDEO! Liepājas autobusu šoferu patvaļa! 8

Divi Liepājas sabiedrisko autobusu šoferi “varoņi”, kuri tā vietā, lai palīdzētu droši un ērti iekļūt transportā mātēm ar bērnu ratiem, ignorē sievietes. Autobusi ir aprīkoti ar grīdas augstuma regulēšanas iespēju, par ko šoferi neliekas ne zinis.

VIDEO! 16 spilgtākie momenti raidījuma Bez Tabu sešpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē!

VIDEO! 16 spilgtākie momenti raidījuma Bez Tabu sešpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē!

Raidījums Bez Tabu jau šo svētdien atzīmēs savu 16. dzimšanas dienu un lielajām gavilēm par godu visu nedēļu pārraide atskatās uz notikumiem, kādi bijuši visu šo gadu laikā! Šoreiz raidījuma komanda pārsteidz skatītājus ar video kompilāciju, kurā ir iespēja ieraudzīt sešpadsmit spilgtākos momentus, kas tapuši visa raidījuma pastāvēšanas vēsturē!

FOTO: ieskaties tur, kur citi nedrīkst – viena diena Bez Tabu aizkadra dzīvē!

FOTO: ieskaties tur, kur citi nedrīkst - viena diena Bez Tabu aizkadra dzīvē!

Šonedēļ raidījums Bez Tabu svin savu 16. gadadienu, kam par godu portālā Skaties.lv būs atrodami dažādi interesanti materiāli par un ap mūsu iemīļoto ētera varoņu ikdienu. To, kādi viņi izskatījās agrāk, jau apskatījām, tagad laiks aplūkot, kas notiek raidījuma aizkadrā, ko katru dienu neredzam TV ekrānos.