“Aizeju pad***st divreiz dienā un viss…” Lizuma iedzīvotājiem vēlas uzspiest ūdens šķērdēšanu

5 komentāri

Lizuma iedzīvotājiem noteikta ūdens patēriņa norma, kuru, pat labi gribot, nevar iztērēt. Kāpēc viņiem vēlas uzspiest šādu izšķērdību?

Vietējiem noteiktā norma ir pieci kubikmetri mēnesī uz cilvēku. Vietējie norāda, ka nevienam cilvēkam savām ikdienas vajadzībām nav pa spēkam iztērēt šādu apjomu ūdens. Sanāk krietni vien pārmaksāt par to, ko viņiem nevajag.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es aizeju divas reizes uz poda pad***t, un tas arī viss. Ārprāts,” tā savas ikdienas gaitas un vietējās pašvaldības uzspiesto izšķērdību skarbi, bet trāpīgi raksturo Lizuma iedzīvotājs. Trakākais ir tas, ka pieci kubikmetri tiek noteikti uz katru mājas iedzīvotāju, tādējādi ģimenei, kas izlieto divus kubikmetrus, uz visiem sanāk krietni vien pārmaksāt.

Foto

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • Iveta
  +1

  Iveta

  Tad nu gan atradis ar ko lielīties,redzieties dirst ejot 2xdienā.tā uzreiz zvanam Bez tabū.Jūs abi mazāk divlitrīgos pērkat ,tad arī varēsat ielikt ūdens skaitītāju.nav jau māksla nomelnot priekšnieku,bet vispirms paskataties uz sevi!!!

  19.04.2016 20:19

 • Viesturs.
  +1

  Viesturs.

  Nu protams labāk un izdevīgāk ir maksāt par 10 kubiem ūdens, kā cilvēks teica, pieckārtīgi, nekā uzlikt skaitītāju pa (piem.) 100 eiro un maksāt tikai par 2 kubiem ūdens. :D Piedodiet bet cilvēki pirms sūdzaties taču padomājiet ar Galvu paši nevis kā tik mazākā ķibele tā zvanam BezTabu.

  19.04.2016 15:46

 • Edgars
  0

  Edgars

  Man kādreiz pēc kaut kādām normām kanalizācijā aizgāja vairāk kā divas reizes kubikmetru,nekā saņēmu ūdeni caur skaitītāju.Tā arī savu taisnību nepanācu,kamēr visā pilsētā atcēla tās normas.Tagad-cik saņemu,tikpat arī aiziet kanalizācijā.

  19.04.2016 10:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas