Aiz šā uzticamā kunga “fasādes” slēpjas krāpnieku banda… Kas viņi ir?

1 komentārs

Internets ir pateicīga vieta, kur atrast pietiekami lētticīgus cilvēkus, no kuriem izkrāpt naudu. Lūk, kārtējais piemērs.

Interneta plašumos šis kungs solās atklāt laimīgo formulu, kas palīdzēšot tikt pie lielām loterijas bagātībām. Ja jau šādas formulas esot tādās azartspēlēs kā ruletē, tad kāpēc lai tās nedarbotos arī loterijās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču izrādās, ka aiz uzticamā vīra “fasādes” internetā slēpjas cilvēki, kuriem attiecībā uz jūsu naudu, iespējams, nav tie labākie nodomi. Jo arī Lietuvā šis pats kungs tikai nu jau citā vārdā sola pačukstēt savu lielo noslēpumu. Kā rīkoties?

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Markes
    0

    Markes

    Ir aitas, ir cirpēji...:)

    24.03.2016 12:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas