Absurds! Valsts no šoferiem, kuri izmanto videoreģistratorus, grib “iekasēt” jaunu nodevu…

138 komentāri

Videoreģistrators ir ierīce, kas aizsargā autovadītāju tiesības, bet valsts ierēdņi jau ir atraduši veidu, kā uz tā rēķina nopelnīt.

Videoreģistratorus autovadītāji izmanto, lai aizsargātu paši sevi gadījumā, ja atgadās kāda satiksmes nelaime un ir jāpierāda sava taisnība. Taču tagad izrādās, ka cilvēki, kuri vēlas aizsargāt paši savas tiesības un iesniegs videopierādījumus policijai, paši būs uzskatāmi par likuma pārkāpējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts vēlas, lai autovadītāji, kuri savos spēkratos izmanto reģistratorus, par tiem maksā papildu nodevu, ko virkne iedzīvotāju publiskajā vidē ir paspējuši nodēvēt, maigi izsakoties, par absurdu.

Foto

Video

138 komentāri

TOP komentāri

 • Juris
  +16

  Juris

  Es arī nesaprotu kas notiek šinī valstī? Te jau tā ir milzīgas problēmas ar iedzīvotāju skaitu un no tā izrietošo - darbaspēks..., katrā jomā katastrofāli trūkst speciàlistu, valsts iekārta neveido labvēlīgu vidi palikšanai, bet piezpiež mūs aizdomāties, ka te nākotnes nebūs! Mīļie likumu fantazētāji pirms kaut ko ņemt vispirms ir kaut kas tautai jāiedod!!! No tautas tikai slaucat un žmiedzat, attopieties!!!

  17.03.2016 15:14

 • Sergio
  +16

  Sergio

  Tātad ja es filmēju ar savu videoreģistrātoru, es pārkāpju personu datu aizsardzības likumu! Bet ja es filmēju ar to pašu videoreģistrātoru, kurš ir piereģistrēts tad nepārkāpju likumu? Sanāk ja es samaksāju valstij 30 eur tad drīkst pārkāpt (filmēt)?! Kas mainās no likumiskā viedokļa ja es samaksāju? ha ha ha!

  17.03.2016 10:42

 • Runcis
  +13

  Runcis

  Varbūt mūsu valstī varētu ieviest stulbo valstsierēdņu nodokli!!!

  17.03.2016 15:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas