9. maijā Forum Cinemas kino biļetes drukātas krievu valodā! Kāpēc?

13 komentāri

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu skatītāji noteikti pārraides mājas lapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu, lai pabrīdinātu citus!

Sveiki! 9.maijā devos uz Kino Citadele ar cerību labi pavadīt vakaru, bet nopērkot biļetes saņēmu tās izdrukātas krievu valodā. Pie kases ar kasieri runāju skaidrā latviešu valodā. Biļeti iegādājos uz filmu, kura bija angļu valodā. Tādēļ rodas jautājums – kādēļ biļetes izdrukātas krievu valodā? Tā ir oficiālā Kino Citadele nostāja 9. maijā? Ar cieņu, Jānis!

Raidījums Bez Tabu sazinājās ar Forum Cinema direktoru Normundu Labrenci!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Video

13 komentāri

TOP komentāri

 • redzams
  +3

  redzams

  kremļa zombiji komentāros raujas melnās miesās!

  11.05.2016 16:20

 • Bolis
  +2

  Bolis

  Vispār jau super gan, svinam Latvijas okupācijas gadadienu, un kā pamuļķi vēl apmeklējam okupantu kinoteātri. Kā arī šķībā krievu valodā lienam visiem dirs*, kas tik kaut ko krievisku izspļauj.

  11.05.2016 16:36

 • ooo
  +1

  ooo

  Slēgt to kinoteātri ja nepilda valsts valodas likumu

  11.05.2016 19:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas