VIDEO: vai latvieši var ”atkost”, kāds ir dārgā un lētā gala alus? Eksperiments garšojot!

0 komentāri

Alus baudīšana tiek uzskatīta par neatņemamu Jāņu sastāvdaļu, kuru mīl baudīt ne tikai ciemiņi, bet arī pati namamāte. Alus ir īstens latviešu dzēriens, bez kura svētki nav iedomājami. 

Tumšais alus vai gaišais alus. Salds vai rūgts. Katrai no mums garšas kārpiņas strādā citādāk un alus garšu nevaram salīdzināt. Vienai garšos medalus, bet otrai rūgtais alus. Kāds tad īsti ir latviešu iecienītais alus, kuru mīlam baudīt Jāņos? Vai alus, kas ieliets no plastmasas pudeles, arī ir baudāms?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Šoreiz piedāvājam tev ielūkoties nelielā eksperimentā, kur ”Jāņa bērniem” tiek piedāvātas dažāda veida alus šķirnes, gan no skārdenēm, gan no plastmasas pudelēm. Kāds alus ”Jāņa bērniem” garšo vislabāk, nezinot nedz tā nosaukumu, nedz neredzot izskatu, skaties pievienotajā video. Tu būsi pārsteigta par izvēli!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas