Ja esi brīva, bet sirds ilgojas pēc otras pusītes – piesakies jaunajam šovam!

0 komentāri

Kāpēc cilvēki dejo? Kā nu kurš, bet ir dejas, kas pilnīgi noteikti radušās, tikušas un tiek dejotas ar galveno mērķi – iepatikties kādam vai dejojot rosināt savu, partnera un skatītāju iztēli. Kura tad ir erotiskākā deja pasaulē? Pārliecinoši pirmajā vietā noteikti jāliek Argentīnas tango! Taču kādas dejas, vasarai sākoties, dejo tepat Latvijā? Par raidījumam Bez Tabu pastāstīja korespondente Sabīne Svitiņa!

Meitenes piesakieties jau šodien, jo rīt ir nākamā atlases kārta. Tā ir vienreizēja iespēja piedalīties vasaras karstākajā šovā! Un ko var zināt, varbūt lieliska iespēja atrast īsto un vienīgo! :) Pieteikšanās anketu meklē šeit

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr šova veidotāji jau atlasījuši tos drosmīgos puišus, kas gatavi piedalīties šovā, kā arī notikusi atlases pirmā kārta arī meitenēm. Skaties.lv piedāvā tev apskatīt foto no šova reklāmas filmēšanas, kurā vari ieskatīties gan kā tas notika, gan arī apskatīt dažus no puišiem un meitenēm, kas potenciāli piedalīsies šovā.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas