15 000 eiro dēļ dēls iesūdz tiesā savus vecākus. Kā nonāca tik tālu?

28 komentāri

Pavisam nelāgā situācijā nonācis kāds pensionāru pāris Liepājā – nespējot samaksāt naudu, ko dēls pieprasa par dzīvokli, viņi iesūdzēti tiesā.

Dēla prasības ir ļoti strikta – dzīvoklis jāpārdod izsolē un nauda jāsadala uz pusēm. Zīmīgi, ka savulaik, kad piešķirtas tiesības uz īpašumu, kļūdas dēļ dēlam piešķirta nevis ceturtā daļa, bet gan puse īpašuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vecākiem šobrīd draud palikšana uz ielas, jo šādas naudas viņiem nav. Situāciju vēl sāpīgāku padara fakts, ka, audzinot dēlu, viņi sev lieguši daudz ko, lai tikai viņam būtu viss. Runājot par to mātei aizlūst balss un acīs sariešas asaras.

Foto

Video

28 komentāri

TOP komentāri

 • Melita
  +13

  Melita

  Bērniem ir jāiemāca dzīvot,bet ne visu apgādāt,sagādāt,nolikt priekšā gatavu...un te nu rezultāts...Ne vienmēr bērni mūsu pūles un labos nodomus novērtē... Izturību vecākiem!

  22.01.2016 19:57

 • Gunita Leja
  +12

  Gunita Leja

  Lai vecāki ceļ pret dēlu pretprasību - uzturlīdzekļu piedziņu

  24.01.2016 00:01

 • Jānis Kalnenieks
  +11

  Jānis Kalnenieks

  Nodzēris pēdējās savas smadzeņu paliekas! Naudu kārtīs nospēlējis!!! Man kauns, ka pazinu tevi!!!

  23.01.2016 06:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas