14. februāris – oficiāla sēru diena, Līgo kļūst par “trīsdiennieku”! Šādi brīnumi redzami kādā kalendārā

0 komentāri

2. janvāris – brīvdiena, 14. februāris – oficiāla sēru diena Latvijā, Lielajā piektdienā, Otrajās Lieldienās un 4. maijā – diemžēl jāiet uz darbu – šādi un vēl citi brīnumi redzami kādā kalendārā, kas nopērkams Latvijas Pasta nodaļās. 

Tāpat saskaņā ar minēto kalendāru Līgosvētki turpinās vēl 25. jūnijā, kas, kā zināms, tomēr Latvijā nav oficiāla brīvdiena. Tāpat nezin kāpēc arī 1. un 2. jūlijs ir atzīmētas kā svētku dienas. Kopumā kalendārā pieļautas 16 kļūdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Neprecīzā kalendāra autors diemžēl nebija sasniedzams. Latvijas Pastā šis kalendārs tiek pārdots vairākus gadus, jo pēc pasta datiem, tas esot pieprasīta prece. Tomēr Latvijas Pasts neatbild par piegādāto kalendāru saturu.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas