0,19 eiro jeb alus, kas lētāks par ūdeni!? Ārstu biedrība to sauc par “cilvēku nodzirdīšanu”

15 komentāri

Visi “lētā gala” alkoholisko dzērienu cienītāji pirms kāda laika, apmeklējot kādu no lielveikaliem, iespējams, piedzīvoja svētlaimei līdzīgu sajūtu – viņu mīļais dzēriens maksājis tikai 19 eiro centus.

Izrādās, ka šāda cena ir pat lētāka par ūdeni, kas ierasti ir dzēriens, kura izmaksas ir vismazākās. Aptaujātie iedzīvotāji ir visai skeptiski par Optima Līnija produkcijas kvalitāti, un pat vīri, kuriem šķietami tas varētu interesēt, šķoba sejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kā noskaidrojam vēlāk, alus patiesā cena akcijas laikā bijuši 0,39 eiro. Veikala pārstāvji “izsistos” 0,19 eiro sauc par cilvēcisku kļūdu, taču arī “īstā” cena joprojām rada šaubas par dzēriena kvalitāti. Latvijas Ārstu biedrības vadītājs Pēteris Apinis savos izteikumos ir skarbs – viņaprāt, tik zema cena ir nekas cits kā iedzīvotāju nodzirdīšana.

Video

15 komentāri

TOP komentāri

 • Rb
  +4

  Rb

  Kāda nodzirdīšana! Neviens tev mutē nelej! Es tādu alu par velti neņemtu.

  21.01.2016 07:27

 • Točna
  +3

  Točna

  Tiešām tas ārsts teica : nodzirdīt bērnus un zilīšus : ???

  21.01.2016 10:26

 • Pro
  +2

  Pro

  Nu neviens tak mutē nelej... Ja tadi viedokļi par cenām, kad neatbilst pašizmaksai vai vel nez kas tad kāpēc par algām tā nediskutē... Mani mana alga apmierina bet vispār kopumā Latvijā cilvekiem neklājas viegli... Mudaku poletika. Arstu biedrības prezidentam zilīši pim*pi krata laikam

  22.01.2016 21:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas