VW ar krāpnieciskām ierīcēm esot aprīkojis arī VW Toureg, Porsche Cayenne un Audi

0 komentāri

Volkswagen skandāls vēršas plašumā – nupat ASV Vides aizsardzības aģentūra paziņojusi, ka Vācijas autobūves gigants ar krāpnieciskām ierīcēm aprīkojis arī trīs litru dīzeļdzinējus.

Saskaņā ar ASV Vides aizsardzības aģentūras sacīto arī VW Touareg, Porsche Cayenne un vairāki Audi modeļi ar trīs litru dzinējiem aprīkoti ar programmatūru, kas ļauj pārkāpt ASV vides aizsardzības noteikumus līdz pat deviņām reizēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārkāpumi attiecas uz 10 tūkstošiem automašīnu, kas pārdotas kopš 2014. gada un uz nezināmu skaitu 2016. gada modeļu.

Jau vēstīts, ka Volkswagen atzina, ka visā pasaulē ir 11 miljoni automašīnu, kuru dīzeļa dzinējs ir aprīkots ar krāpnieciskajām ierīcēm. Skandāla dēļ pasaulē lielākā autoražotāja spēkratu pārdošana ir nokritusies līdz visu laiku zemākai atzīmei.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas