VolksWagen skandāls: Uz pārrunām Vācijā izsauc Opel un Fiat vadītājus

0 komentāri

Vācijas transporta ministrs paziņojis, – valsts transporta regulatori izsaukuši uz pārrunām autoražotāju Opel un Fiat pārstāvjus saistībā ar izmeklēšanu par Volkswagen dīzeļdzinēju emisiju krāpšanās skandālu.

Opel pārstāvji jau paziņojuši, ka neizmanto nekādu programmatūru, kas ļautu noteikt, vai automašīnai tiek veikts emisiju kontroles tests. Tikmēr Fiat vēl nav komentējuši Vācijas transporta ministra paziņojumu par nākamnedēļ gaidāmo izvaicāšanu.

Vācijas medijos izskanējis, ka regulatori pastiprināti pārbauda Fiat saistībā ar aizdomām par īpašas programmatūras izmantošanu emisiju testu apiešanai. Tikmēr vides aizstāvji norāda, ka politiķi par autoražotāju aktivitātēm esot zinājuši jau sen.

Jurgens Rešs, Vācijas vides palīdzības asociācijas direktors:

Vācijas politiķi acīmredzami zināja par to, kas notiek jau gadiem ilgi, taču ļāva autoindustrijai nākt klajā ar savām interpretācijām. Mēs pieņemam, ka tas autoražotājiem radīja ilūziju, ka ja reiz viņi var blēdīties Eiropā, tad tas attiecas arī uz Ameriku. Taču kad amerikāņi to atklāja, viņi uzreiz pateica ka tā ir krimināla rīcība.

Volkswagen izmešu skandāls arī Latvijā: kāds auto īpašnieks pieprasa 50 000 eiro

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas