Volkswagen konceptauto XL Sport – jubilejas spēkrats

0 komentāri

Vēloties svinēt Volkswagen 200 miljonās automašīnas izgatavošanu, vācu auto gigants gribēja šo zīmīgo notikumu atzīmēt īpaši.

Tika nolemts radīt jaunu konceptauto – XL Sport, kā ieceres ir radniecīgas ar XL 1, tomēr šis ir pilnīgi jauns auto.

Kā to priekšā saka auto nosaukums, tad ir sporta auto, kuru darbina pasaulē jaudīgākais divtaktu Ducati motors, kas ar magnija un titāna detālām, septiņpakāpju ātrumkārbu savienojumā ar salīdzinoši vieglo auto svaru, ļauj iekustināt XL Sport līdz ievērojamajiem 270 km/h.

Pagarinātā virsbūve un no Lamborgini aizgūtais izbīdāmā spoilera mehānisms, un 18 collu riteņi XL Sport padara ievērojamu.

Konceptauto gan ir uzražots vienā eksemplārā, un Volkswagen ir guvis pieredzi vieglu un mazu sporta auto būvē. Iespējams, šīs zināšanas materializēsies kādā auto.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas