Visbiežāk negadījumos cietuši ”Honda” motociklu vadītāji

0 komentāri

No visām pieteiktajām motociklistu apdrošināšanas atlīdzībām visvairāk jeb 25% veido pieteikumi no negadījumos iekļuvušiem ”Honda” zīmola motocikliem, apkopojusi apdrošināšanas sabiedrība BTA.

17% no visiem pieteiktajiem negadījumiem, kuros iesaistīti motociklisti, ir cietuši ”Kawasaki” un ”Yamaha” markas motociklu vadītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākā daļa jeb 58% no negadījumiem ir reģistrēti Rīgā. Savukārt Rīgas reģionā un Kurzemē reģistrēti attiecīgi katrā pa 11 % no kopējā negadījumu skaita, bet Zemgalē – 10 % negadījumu, liecina statistikas dati.

Šā gada pirmajā pusgadā motociklu pirmreizējo reģistrāciju skaits ir sasniedzis 384 vienības, kas ir par 14% vairāk nekā 2013. gada pirmajā pusgadā, kad tika reģistrēti 336 motocikli. Populārākie reģistrētie motociklu zīmoli šogad bijuši ”BMW”, ”Harley Davidson” un ”Honda”, liecina Auto Asociācijas dati.

Visbiežāk – 67 % no visiem motociklu KASKO atlīdzību pieteikumiem – negadījumi notikuši, motociklam saskrienoties ar automašīnu. 13 % gadījumu motociklam radīti bojājumi, uzbraucot stāvošam transportlīdzeklim, 7 % gadījumu -, iebraucot bedrē, bet 3 % gadījumu – apgāžoties.

Kopumā BTA pēdējo trīs gadu laikā BTA saņēmusi 92 motociklu KASKO apdrošināšanas atlīdzību pieteikumus par gadījumiem, kuros cietuši motociklu vadītāji vai nodarīti bojājumi motociklam, un izmaksājusi apdrošināšanas atlīdzībās vairāk nekā 150 415 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas