Visbiežāk ātruma pārkāpumi tiek fiksēti uz “glaunās” šosejas Koknese-Tīnūži

0 komentāri

Visbiežāk ātruma antirekordi Latvijā fiksēti uz salīdzinoši nesen atklātā jaunā autoceļa Koknese-Tīnūži, liecina Valsts policijas statistikas dati.

Tagad policija ir pastiprinājusi ātruma pārbaudes, un aprīlī uz šā ceļa gandrīz dubultojās tur notverto ātrumpārkāpēju skaits. Ja iepriekš vidēji mēnesī tie bija 75 šoferi, kas pa šo šoseju traucas pārgalvīgā ātrumā, tad aprīlī tie bija jau 146 šoferi, bet maija sākumā – 29.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Normunds Krapsis, VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks:

Pārbaudes savā ziņā ir devušas rezultātu – ir mazāk negadījumu. Šajā ceļa posmā negadījumi ir bijuši gan ar cietušajiem, gan bojāgājušajiem.

Tāpat policijas pārstāvji ir novērojuši, ka kopumā visbiežāk stacionārie fotoradari fiksē ātruma pārkāpējus, kuri pārvietojas ar Audi un Volkswagen zīmola automašīnām. Savukārt pārvietojamo policijas fotoradaru “tīklā” visbiežāk tiek noķerti BMW spēkratu vadītāji. Jāatzīst, ka iepriekš nosauktie automašīnu zīmoli Latvijā arī ir skaitliski vieni no populārākajiem.

Foto: Pirms diviem gadiem atklātā šoseja Koknese-Tīnūži:

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka aprīļa sākumā traģiskā avārijā uz Kokneses šosejas gāja bojā 24 gadus vecais Latvijas trīssoļlēcējs Pāvels Kovaļovs.

Tāpat uz šīs šosejas notikušas arī daudzas citas autoavārijas.

Martā fotoradaru lielākais fiksētais ātrums bijis 210 km/h

Martā stacionārie fotoradari fiksējuši šogad lielāko atļautā braukšanas ātruma pārkāpumu – 210 km/h. Šāds ātrums fiksēts uz autoceļa Tīnūži–Koknese (P80) 20,4 kilometrā. Šajā ceļa posmā arī iepriekšējā mēnesī tika fiksēts ātruma pārkāpuma rekords, sasniedzot 167 km/h.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas