VIDEO: Vērtīgi padomi, kā pa slidenajiem ceļiem braukt bez nepatīkamiem starpgadījumiem

1 komentārs

Šobrīd ārā ir īsta ziema – sniegs sasnidzis jau kupenām un naktī snigšana visticamāk turpināsies! Droši vien ceļi atkal būs ne visai tīri un visnotaļ slideni. Pastāstīsim, kā rīt no rīta pa šiem slidenajiem un sniegotajiem ceļiem aizbraukt līdz darbam bez nepatīkamiem starpgadījumiem.

Ikviens autovadītājs, kurš vēlas iegūt papildus zināšanas par drošu auto vadīšanu ziemā, janvārī Biķernieku trasē var apmeklēt bez maksas drošas braukšanas kursu. Arī Degpunktā komanda piedalījās vienā no šiem auto vadīšanas treniņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pieredzējušais drošas braukšanas eksperts Normunds Lagzdiņš nodarbību sāk ar atgādinājumu par auto vadīšanas īpatnībām ziemā, kā arī dalās ar dažām sen zināmām patiesībām.

Kad klātesošie noklausījušies īsu lekciju un vismaz teorētiski sapratuši, kā rīkoties dažādās ”slidenās” situācijās, dodamies trasē. Katram no dalībniekiem,  jāizpilda divi uzdevumi. Sākam ar vieglāko, bremzēšana uz ledus.

Kad katrs no autovadītājiem vairākas reizes uz savas ādas izmēģinājis, nebūt, ne vieglos manevrus, pieredzēto iespējams pārspriest ar instruktoru. Vēl daži padomi un dalībnieki var doties atpakaļ ielās.

Ja arī jūs vēlaties apgūt drošas braukšanas pamatus, vai vienkārši ziemā uz ceļa nejūtaties pārāk droši, iesakām apmeklēt Biķernieku trasi. Atceraties, vietu skaits šajā bezmaksas kursā ir ierobežots.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ex
    0

    Ex

    Vov,lieliski padomi,laikam jau viens,par riepu protektoru un ražošanas gadu(t.i. gumijas elastību),tālāk,pļukš.Izlabot uzrakstu uz Vērtīgs padoms,ne padomi.

    31.01.2015 14:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas