VIDEO: piedzēries šoferis sāk raudāt, kad viņu pieķer policija

0 komentāri

Kāds jauns šoferis, tiekot pieķerts pie automašīnas stūres pamatīgā reibumā, nespēj valdīt emocijas – šķiet, viņš saprot, ka sekas šādam pārkāpumam būs ļoti bargas!

Stāsts sākas ar to, ka ceļu policija pamana kādu acīmredzami iereibušu vīrieti Daugavpils ielā, kurš streipuļo blakus automašīnai. Policisti veic ar šoferi pārrunas, un viņš likumsargiem apsola doties mājās. Taču jau pēc desmit minūtēm iepriekš redzētais automobilis tiek pamanīts, traucamies pa Maskavas ielu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apturot spēkratu, apstiprinās policistu aizdomas – pie stūres sēž tā pati persona alkohola reibumā.

Foto:

Uz policistu jautājumiem, kādēļ viņš tā rīkojas, ja reiz solījis doties mājup drošākā veidā, šoferis vairs nespēj valdīt emocijas un sāk raudāt.

Sekas viņa pārgalvībai ir pamatīgas – viņš zaudēja vadītāja apliecību, saņēma vairākus simtus eiro vērtas soda kvītis, un, lai atgūtu “tiesības”, viņam nāksies atkal doties uz eksāmeniem Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas