Varšavā par braukšanu ar 302 km/h konfiscē Rīgā ilgi gaidīto Ultima GTR

0 komentāri

Ilgi gaidīto izstādes Auto 2015 zvaigzni – Ultima GTR – dienu pirms izstādes ceļā no Čehijas uz Rīgu apturēja ceļu policija. Dzeltenā superauto vadītājs Varšavā būtiski pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, traucoties ar 302 km/h vietā, kur atļauts braukt vien ar 80 km/h.

Lai arī naudas sods par šādu pārkāpumu nav liels – 1500 zloti jeb EUR 372, tomēr lielākā skāde ir paša auto konfiskācija. Polijas likumsargiem nebija pārliecības, ka pēc šī pirmā pārkāpuma Ultima GTR vadītājs turpinās ceļu uz Latviju, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Automobiļa atgūšanas process, pēc īpašnieka aplēsēm, ilgs vismaz divas nedēļas birokrātisko procesu dēļ.

Starp citu, tāds ātrums – 302 km/h – šim auto ir tikai pastaiga, jo maksimāli tas spēj attīstīt 385 km/h. Bet izstādes Auto 2015 apmeklētājiem nebūtu pamata bēdāties, jo Ultima GTR īpašnieks tikpat žigli sarūpēja vietā britu sportisko kabrioletu Aston Martin DB9 Volante ar V12 motoru.  Pēc autoīpašnieka teiktā, tas esot pat četras reizes dārgāks nekā dzeltenais superauto Ultima GTR.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas