Vakarbuļļu pludmales stāvvieta no šodienas ir bez maksas; aicina ziņot par pārkāpumiem

1 komentārs

Sistemātiski uzraugot Rīgas atpūtas un izklaides vietas, kā arī īstenojot profilaktiskās pārbaudes, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pagājušajā nedēļā konstatēja vairākus pārkāpumus, kuros pie atbildības varētu būt saucams komersants, kuram saskaņā ar līgumu bija jāapsaimnieko autostāvvietas pie Vakarbuļļu pludmales.

Par iespējamiem pārkāpumiem pašlaik ir uzsāktas divas administratīvās lietvedības, kuras patlaban tiek izskatītas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākot ar šā gada 23. maiju līgums ar komersantu ir lauzts, līdz ar to stāvlaukumus bez maksas var izmantot ikviens iedzīvotājs. Ņemot vērā to, ka RPP jau ir novērojusi komersanta negodprātīgu rīcību, policija aicina pludmales apmeklētājus nekavējoties ziņot, ja šajās autostāvvietās prettiesiski tiek pieprasīta samaksa par autostāvvietas izmantošanu.

Ziņot par pārkāpumiem iespējams, zvanot policijai pa tālruni: 110 vai rakstot Rīgas pašvaldības policijas mobilajā lietotnē.

1 komentārs

TOP komentāri

  • so-so
    0

    so-so

    Brīnišķīgi vismaz tur tai pusē cilvēkiem kādu laiku par brīvu būs..mums kuri dodās virzienā uz Lilasti gan ir aplauziens,Lilastes stāvietā tur vispār bordels,nemaz nelienu,ja vietas nav ,iestrēgsi ne uz priekšu ne atpakaļ.Mēs pēdējos gadus braucām pāri pārbrauktuvei un pa mežu kādi 2km,šogad uzlikta zīme iebraukt aizliegts,nu tā izcila nekaunība,ne ta mežā brauca neko,bija tak laukumiņš kur cilvēki lika auto,redz kādam tas nepatika.NEKAUŅAS,NEKAUŅAS!!!

    23.05.2016 22:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas