Uzzini, uz kuriem ceļiem šorīt apgrūtināta braukšana!

0 komentāri

Lielākajā Latvijas teritorijas daļā braukšanas apstākļi ceturtdienas rītā ir apgrūtināti, informē uzņēmums Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Daudzviet ceturtdienas rītā nedaudz snieg, un ceļi ir apledojuši. Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir daudzviet uz autoceļa A2 Rīga-Sigulda-Veclaicene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat sevišķi jāuzmanās arī tiem autobraucējiem, kas pārvietojas pa ceļu A3 Inčukalns-Valmiera-Valka. Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir arī uz ceļa Skrunda-Grobiņa, Grobiņa-Liepāja un uz ceļa Talsi – Stende – Kuldīga, kā arī Latgales pusē – uz ceļa Ludza-Terehova; un Vidzemē apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz ceļiem Smiltene-Ūdrupes tilts un Ūdrupes tilts-Gulbene.

Piedāvājam jums aplūkot karti, kurā redzami ceļi, uz kuriem braukšanas apstākļi ir apgrūtināti! Ar zaļo krāsu iezīmēti ceļi, kur braukšanas apstākļi ir apmierinoši, bet ar zilo krāsu – tie ceļi, kur braukšana ir apgrūtināta.

Vairāk informācijas – video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas