Uzmanies! Rīgas mikrorajonā pa nakti regulāri kāds apzog automašīnas!

0 komentāri

Novietot automašīnu pie mājas ir kā pašam sev izrakstīt rēķinu par pusotru tūkstoti eiro. Proti, Pļavniekos Rīgā Volvo zīmola automašīnām vairs nav droši – tās regulāri tiek sabojātas.

Volvo īpašnieks Andrejs stāsta, – jau kādu laiku Pļavniekos, Rudens ielas kvartālā, vairs nav apsargājamas autostāvvietas, tāpēc ģimenes automašīnu Volvo nācies novietot zem mājas logiem. Kā nekā – automašīnai jābūt tuvu pie mājām, jo ik dienu jāved bērni uz bērnudārzu. Taču sanāca tā, ka sarkanais Volvo 1. decembrī no Rudens ielas aizceļoja nevis uz bērnudārzu, bet uz servisu, un tur tagad tas atradīsies vēl ilgi…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

“Vakarā atstāju te automašīnu, no rīta atnācu, un tai nebija lukturu un bija izsists logs.
Mašīnas logs izsists, lai atvērtu motora pārsegu un varētu izņemt lukturus. No salona nekas nav pazudis, taču arī bez tā rēķins autoservisā būs liels,” stāsta Andrejs.

Andrejam remonts izmaksās 1500-1600 eiro.

Andrejs stāsta, ka šis nav pirmais šāds gadījums rajonā – tā te notiekot regulāri. Pēdējo mēnešu laikā šādi sabojātas vismaz trīs automašīnas Rudens ielā, tāpēc Andrejs lūdz kaimiņus – būt vērīgiem.

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas