Uzmanību! Bauskas šosejas posmā sākušies būvdarbi

3 komentāri

Šodien sākušies seguma atjaunošanas darbi Bauskas šosejas (A7) posmā no Bauskas līdz Grenctālei (68,555.-85,120. km). Jau šonedēļ tur ir paredzēts viens posms ar satiksmes regulētājiem, bet darbi kopumā ilgs līdz augusta beigām.

Būvdarbus veic SIA Strabag, un tie paredz izlīdzinošo frēzēšanu un jaunas virskārtas ieklāšanu. Tiks atjaunots arī tilts pār Cerauksti, ūdens novades sistēma, autobusu pieturvietas un drošības barjeras. Būvdarbu līgumcena ir 3,15 miljoni eiro (ar PVN).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš šis posms ar ES Kohēzijas fonda līdzfinansējumu tika pārbūvēts 2006. gadā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • No Bauskas
  +2

  No Bauskas

  Ideals ceļš,būtu labāk uz terveti salabojuši

  30.05.2016 11:24

 • PRG
  +1

  PRG

  Nu tiesi kad sezona maizes kleti sakas

  30.05.2016 13:39

 • rihards
  +1

  rihards

  normals ceļš bija. Kaut kur jau laikam jāiztērē naudiņa :)

  30.05.2016 10:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas