Uz Tīnūžu šosejas pieķerts šoferis, kas traucies ar ātrumu 165 km/h

0 komentāri

Svētdien īsi pēc pulksten 19.00 mūsu Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas pārstāvji uz Tīnūžu-Kokneses šosejas notvēra kārtējo pārgalvi, kurš būtiski pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu.

Policisti, braucot pa Tīnūžu-Kokneses šoseju, kurai Satiksmes drošības pārvalde pievērš īpašu uzmanību, šovakar pamanīja autovadītāju, kurš pa šoseju traucās ar 165 km/h vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Tātad autovadītājs atļauto braukšanas pārsniedza teju divas reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc ātrumu pārsniegušās BMW markas automašīnas apturēšanas izrādījās, ka pie stūres sēdējis kāds 27 gadus vecs Baltkrievijas pilsonis.

Par ātruma pārsniegšanu pārgalvīgajam BMW vadītājam draud naudas sods 360 līdz 480 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz sešiem mēnešiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas