Uz Tallinas šosejas smagā avārijā četri bojāgājušie

0 komentāri

Šodien neilgi pēc 13.00 policija saņēma izsaukumu uz šosejas Rīga – Tallina 41. kilometru, kur bija notikusi sadursme starp kādu apvidus auto un kravas automašīnu. Traģiskajā avārijā dzīvību zaudējuši četri cilvēki.

Video avots: Aculiecinieka video (LNT ziņas)

Sākotnējā informācija liecina, ka apvidus auto Ford no mazāk svarīga ceļa izbraucis uz šosejas via Baltica, nepamanot tuvojošos kravas auto un notikusi sadursme, bet precīzi notikušā apstākļi tiks noskaidroti izmeklēšanā.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess un tā ietvaros tiks veiktas vairākas ekspertīzes. Negadījumā bojā gājuši četri cilvēki, kas atradušies apvidus automašīnā, tāpat smagas traumas guvis deviņus gadus vecs bērns, kas arī bijis šī auto pasažieris. Kravas auto vadītājs traumas nav guvis.

Autors: Jānis Zvērs, TV3 ziņas

Autors: Jānis Zvērs, TV3 ziņas

Notikuma vietā šobrīd ir ierobežota satiksme, taču tā tiks atjaunota tiklīdz policija pabeigs darbu. Šogad ceļu satiksmes negadījumos kopā gājuši bojā jau 95 cilvēki, kas ir par 13 vairāk nekā pērn šādā laika periodā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas