Uz Daugavpils šosejas pie Salaspils ierobežots ātrums

0 komentāri

Uz autoceļa Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Pāternieki) (A6) 18,10 km, izbraucot no Salaspils Rīgas virzienā, brauktuvē ir izveidojies iesēdums, tādēļ tur ir uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h.

Tāpat tiek plānots, ka vēl viena josla uz šā autoceļa tiks slēgta satiksmei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iesēdums radies pēc darbiem, kas pērn tika veikti, lai nodrošinātu ūdenssaimniecības attīstības Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē 2. kārtu. Darbu ietvaros tika izbūvēts kanalizācijas vads, šķērsojot autoceļu ar caurspiešanas metodi. Būvdarbus veica SIA Siltums jums (no 2015. gada 25. marta nosaukums mainīts uz SIA Monum) laika posmā no 2014. gada 8. jūlija līdz 1. augustam pēc Salaspils novada pašvaldības SIA Valgums pasūtījuma.

Šo darbu veikšanai VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) izsniedza atļauju komunikāciju izbūvei valsts autoceļa zemes nodalījuma joslā. Saskaņā ar šo atļauju defekti, kuri radušies divu gadu laikā pēc darbu veikšanas, uzņēmējam jānovērš par saviem līdzekļiem.

Pašlaik tiek organizēti darbi, lai norobežotu izveidojušos iesēdumu līdz tā aizpildīšanai ar asfaltbetonu. Plānots, ka satiksme pa abām joslām tiks atjaunota līdz 14. aprīlim, bet iesēduma remonts pilnībā tiks pabeigts līdz 1. jūnijam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas