Aicina šoferus būt uzmanīgiem uz ceļa Sigulda-Turaida! Slīd pamatīgi

0 komentāri

Svētdienas pēcpusdienā posmā Sigulda-Turaida izveidojusies kritiska situācija, un Pašvaldības policija regulēs satiksmi, kamēr Latvijas Valsts ceļi šo posmu notīrīs, informē Siguldas novada pašvaldība.

Ceļa posms Sigulda-Turaida ap plkst. 13.30 tika nokaisīts, un satiksme tajā – pamazām atjaunota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tomēr lūdzam autovadītājus būt uzmanīgiem!” aicina Siguldas novada pašvaldības pārstāvji. Tāpat policija turpinās regulēt satiksmi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas