Ungārijā sākta Audi TT Roadster ražošana

0 komentāri

Audi Hungaria rūpnīcā tika uzsākta jaunās paaudzes Audi TT Roadster ražošana.  Šis ir jau ceturtais jaunajā automobiļu rūpnīcā ražotais automobilis – no turienes nāk arī A3 Sedan, A3 Cabriolet un TT Coupe.

”Jaunā Audi TT Roadster ražošanas uzsākšana apliecina Audi Hungaria vietu mūsu ražošanas tīklā visā pasaulē,” apgalvoja Audi izpilddirektors Rūperts Štādlers. “Ģēras ražotne lielā mērā veicina mūsu izaugsmi un stiprina mūsu konkurētspēju starptautiskā līmenī.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Automobiļu ražošana Ģērā tika uzsākta 2013. gada jūnijā, papildinot tur jau esošo dzinēju ražotni. Kopš tā laika tur ir saražoti jau vairāk nekā 100 000 automobiļu. Audi Hungaria jaunajā automobiļu ražotnē strādā aptuveni 4000 cilvēku, bet kopumā uzņēmumā kopš 2010. gada ir nodarbināti vairāk nekā 5000 cilvēku.

Jaunais Audi TT uzstāda jaunus standartus dizaina, piedziņas daļas un piekares tehnoloģijas jomā.

Īpaši vērā ņemams elements kompaktajā divvietīgajā automobilī ir Audi virtuālā autovadītāja kabīne. Digitālais attēlojums aizstāj analogos mērinstrumentus, un visa būtiskākā informācija pirmo reizi tiek attēlota autovadītāja acu priekšā.

Audi TT jau ir izpelnījies atzinību par tā jauno displeju un operētājsistēmu, iegūstot Automobiļa savienojamības balvu un Gada inovācijas balvu automobiļu salonu konkursā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas