Traips sirdsapziņā? Burtnieku novada pašvaldība aizkrāso invalīdu stāvvietu

0 komentāri

Pie Burtnieku novada pašvaldības izvietotā stāvvietā reiz viena vieta bija paredzēta arī invalīdiem, taču tagad zīme, ka stāvvieta paredzēta cilvēkiem ar invaliditāti, tika aizkrāsota ciet. Turklāt tas darīts pēc pašvaldības jaunā vadītāja iniciatīvas.

Burtnieku novada jaunais “pagastvecis” Kārlis Sedvalds saka, ka invalīdu stāvvietas zīme aizkrāsota ciet, jo sākotnēji, būvējot šo stāvvietu 2009. gadā, šāda vieta nemaz nebija paredzēta. Tā ir taisnība, ka invalīdu stāvvietu te bija izveidojis iepriekšējais pagastvecis.

Par aizkrāsoto stāvvietu sašutusi ir vietējās invalīdu biedrības pārstāve. Valmieras pilsētas invalīdu pārstāve Ilga Mauriņa retoriski vaicā, vai melnais plankums, ar ko aizkrāsota invalīdu stāvvieta, ir tikai uz ielas vai arī sirdsapziņā. ”Nu kam var ienākt prātā kaut kas tāds?” viņa vaicā.

Skaties un brīnies!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas